fbpx

Najbardziej ekstremalne szanse na obstawianie szoków w historii sportu

Obstawianie sportowe to działanie, które istnieje od wieków. Jest to sposób na cieszenie się swoim ulubionym sportem, a jednocześnie mieć szansę wygrać trochę pieniędzy. Przez lata istniały skrajne szokowniki szans, które pozostawiły fanów, hazardzistów i bukmacherów z podziwem. Oto kilka najbardziej pamiętnych:

Leicester City wygrywa Premier League w 2016 roku

Leicester City było najlepszą historią słabszych w sezonie English Premier League 2015/2016. Zespół został awansowany na Premier League w 2014 roku i początkowo otrzymał szanse 5000/1 na wygranie ligi. Mówiąc inaczej, szanse na znalezienie zaklady sportowe online żywego Elvisa w tym roku wyniosły 2000/1.

Jednak Leicester City udowodniło, że wszyscy się mylą, gdy wygrali Premier League. Było to niezwykłe osiągnięcie, biorąc pod uwagę, że zespół wąsko uniknął spadku w poprzednim roku i miał napięty budżet w porównaniu z innymi najlepszymi drużynami.

Buster Douglas pokonuje Mike’a Tysona w 1990 roku

W 1990 roku Mike Tyson był uważany za najlepszego boksera na świecie. Miał rekord 37 zwycięstw, z 33 z nich przybywających. Z drugiej strony Buster Douglas był postrzegany jako łatwy przeciwnik, aby Tyson mógł wyeliminować.

Sprzedatory dały Douglasowi szansę 42/1, aby wygrać walkę, ale w szokującym zdenerwowaniu Douglas pokonał Tysona w 10. rundzie, stając się nowym mistrzem świata w wadze ciężkiej świata. To był monumentalny moment w historii sportu, ponieważ Tyson był wówczas postrzegany jako niezwyciężony.

Idealny sezon Miami Dolphins

W 1972 roku Miami Dolphins miał idealny sezon, wygrywając wszystkie 14 meczów sezonu regularnego, a także wszystkie trzy mecze play -off. To było niezwykłe osiągnięcie, biorąc pod uwagę, że żaden inny zespół w historii NFL nigdy nie osiągnął tego wyczynu.

wygrali Premier League

Na początku sezonu bodźce dały delfinom szanse na 6/1, aby mieć idealny sezon. Wiele osób uważało, że to nierealny cel, ale delfiny udowodniły, że wszyscy się mylą. To pozostaje jednym z największych osiągnięć w historii NFL.

Japonia pokonała Republikę Południowej Afryki w Mistrzostwach Świata Rugby 2015

W Mistrzostwach Świata Rugby w 2015 roku Japonia zszokowała świat, kiedy pokonali Republikę Południowej Afryki, jedną z najlepszych drużyn w turnieju. Japonia zajęła wówczas 13 miejsce na świecie, podczas gdy Republika Południowej Afryki zajęła trzecie miejsce. Sprzedatory dały Japonii szanse na wygranie gry 80/1, co czyni ją jednym z największych wątków w historii rugby.

Cud na lodzie

Zimowa gra hokeja na Igrzyskach Olimpijskich w 1980 roku między Stanami Zjednoczonymi a Związkiem Radzieckim znana jest jako „Cud na lodzie”. Związek Radziecki był wówczas dominującym zespołem w międzynarodowym hokeju, a Stany Zjednoczone składały się z amatorskich graczy.

aby mieć idealny

Bodorkbooki dały U.S. Szanse drużynowe 1000/1, aby wygrać mecz. Jednak w oszałamiającym zdenerwowaniu Stany Zjednoczone pokonały Związek Radziecki, 4-3. To był moment, który połączył cały kraj i pozostaje jednym z największych momentów w U.S. Historia sportu.

Wniosek

Te skrajne szokowniki bukmacherów dowodzą, że wszystko może się zdarzyć w sporcie. Słabsze mogą pojawić się na górze, a ulubione mogą się nie. Podkreśla także nieprzewidywalność sportu i dreszczyk emocji w zakładach sportowych. Chociaż wiele z tych wyników było nieoczekiwanych, pozostają świadectwem determinacji i wytrwałości sportowców i drużyn.

Compartir publicación: